Kadra

Agata Wronowska

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku chemia Politechniki Łódzkiej.

W pracy zajmuje się korespondencją oraz pierwszym kontaktem z naszym klientam. Odpowiadam również za współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi.

Ewelina Januszewska

Z zawodu i zamiłowania jest lekarzem. Jej pasją jest medycyna, szczególnie okulistyka.

Zawsze uśmiechnięta, uprzejma. Kocha Dzieci. Wyróżnia się sporą dozą empatii.

Interesuje ją natura ludzkiej psychiki. W wolnych chwilach czyta książki, podróżuje,

Katarzyna Popczyk

Absolwentka romanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz italianistyki na Sorbonie III w Paryżu, doktorat w 2003r. Nauczycielka języka francuskiego, włoskiego, tłumacz języków francuskiego i włoskiego. Doświadczenie w pracy z młodzieżą (30 lat pracy) w Gimnazjum i Liceum J.B. de La Salle w Rouen (Francja) w tym zajęcia EMI: Nauka o Mediach i Informacji. Koordynator Centrum Dokumentacji i Informacji Liceum JB de La Salle w Rouen.

Zainteresowania: nauczanie obcokrajowców języka francuskiego, praca z dziećmi uchodźców (nauka języka, zajęcia integracyjne), akcje czytelnicze dla młodzieży, czytanie bajek.

Hobby: podróże po Europie, literatura młodzieżowa, kryminalna i historyczna.

Krzysztof Jonasz Fydryszek

Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II, filia w Częstochowie. Student Uniwersytetu Łódzkiego kierunek: Stosunki Międzynarodowe. Ukończył również kurs i zdał egzaminem PRINCE2.

Doświadczenie zdobywał w jednostkach sektora publicznego m.in. sprawował funkcję pełnomocnika rektora Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

Uczestnik wielu szkoleń z zakresu: zarządzania organizacjami, zasobami ludzkimi, marketingu i PR, Akademia Designu, Zarządzanie Innowacją, Zarządzanie Projektem Kultury.

Koordynator projektów z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz programów ministerialnych.

W wolnej chwili konferansjer, nurek stopień Asistans Instructor w federacji CEDIP.

Monika Wikiera

Doradca Zarządu ds. Strategii i Rozwoju

Praktyk z wieloletnim stażem w obszarze zarządzania oraz rozwoju organizacji (obszary: bankowość, finanse, ubezpieczenia, produkcja, telekomunikacja, motoryzacja, handel, farmacja, medycyna, nauka i szkolnictwo, badania i rozwój, energetyka, administracja, edukacja). Ponadto trener biznesu a także certyfikowany coach ICC.
Wykładowca akademicki oraz autorka programów studiów podyplomowych z zakresu coachingu oraz kursu Train the Trainers.

Dyrektor ds. Rozwoju oraz Business& Executive Coach w firmie Organic Life S.A.; Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju MENTIS Sp. z o.o. ; Dyrektor Strategicznego HR Grupy Kopex (Szkolenia, Coaching, Rekrutacja, Komunikacja i CSR), współzałożycielka oraz wykładowca/trener Akademii Rozwoju GK.

Executive Coach ICC – prowadzi procesy coachingowe oraz trening umiejętności interpersonalnych z najwyższą kadrą zarządzającą tj. prezesami spółek, członkami zarządu oraz dyrektorami.

Dyrektor Akademickiego Centrum Coachingu w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie oraz Kierownik studiów podyplomowych: Międzynarodowe Studia Coachingu; Partner i Dyrektor Projektu w firmie Global Inspiration specjalizującej się w szkoleniach menedżerskich i doradztwie. Założycielka i Vice Prezes Stowarzyszenia Strefa Inspiracji.

Konsultant i audytor w ogólnopolskim projekcie ” Instrument Szybkiego Reagowania” (ISR) wspierającym rozwój przedsiębiorstw oraz pomagającym w złagodzeniu negatywnych skutków zmiany gospodarczej w Polsce. Projekt był nadzorowany przez PARP i obejmował przeprowadzanie audytów, współtworzenie strategii organizacji, pisanie oraz wdrażanie planów rozwoju, a także coaching i szkolenia.

Marcin Gołda

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Pedagog, manager, doradca zawodowy, przedsiębiorca posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy oraz w zarządzaniu jednostkami edukacyjnymi, oświatowymi oraz podmiotami NGO. Ukończył również kurs i zdał egzaminem PRINCE2.

Kompetencje w zakresie zarządzania innowacją oraz zarządzania w sporcie i turystyce. Trener EQF 5 i Coach Noble Manhattan Coaching. Pilot wycieczek i organizator wyjazdów i wypraw turystycznych. Pasjonat i instruktor nurkowania rekreacyjnego, organizator szkoleń i wypraw turystyczno-nurkowych. Założyciel i prezes organizacji zrzeszającej instruktorów i pasjonatów nurkowania -Szkoła Profesjonalnych Instruktorów Nurkowania, działacz federacji nurkowej CEDIP.

Po wieloletnim pobycie we Włoszech pozostał wielbicielem i koneserem piosenki, języka, kultury i kuchni włoskiej.

Anna Gruzla

doradca ds. rozwoju edukacji wczesnodziecięcej

Od 2018 roku pełni funkcję przewodniczącej Śląskiego Forum Dyrektorów Placówek Zapewniających Opiekę Nad Dziećmi Do Lat 3. Obecnie prowadzi własną firmę gdzie sprawuje funkcje właściciela jak i dyrektora sieci żłobków. Prywatnie szczęśliwa mama córki Ali i syna Alana.

Posiada ponad 12 letnie doświadczenie zarządzania placówkami opiekuńczo-wychowawczymi.

Iwona Szmigielska

specjalista ds. projektów unijnych

Pracownik finansowo – księgowy z 20 letnim doświadczeniem w zawodzie. Obecnie zajmuje się obsługa projektów unijnych realizowanych w zakresie aktywizacji zawodowej, tworzenia placówek opiekuńczo-wychowawczych, współpracy międzynarodowej.

Prywatnie miłośniczka teatru i literatury faktu, w wolnych chwilach wykonuję na własny użytek ozdobne bibeloty z materiałów tekstylnych, oraz szczęśliwa mama bliźniaków.